Poskytujeme kompletní kávový servis

Vybavíme Váš provoz či kancelář kvalitním kávovarem, porcelánem, čerstvě praženou kávou a následně zajistíme servis a dodávky zboží.

Vybíráme pro Vás tu nejlepší kávu

Nabízíme čerstvě praženou kávu té nejvyšší jakosti. Pečlivě kontrolujeme celý proces výroby. Od dovozu zelených zrn, přes jejich pražení, balení až po pečlivou distribuci k našim zákazníkům.

Dodáváme jednodruhové Arabiky a Robusty z celého světa. Dále pak pečlivě vyvážené a pražené směsi.

Nabídka čerstvě pražené kávy

Káva Classico
Káva Classico

Poměr zrn káv Arabica a Robusta (70/30) přináší kávu nižší třídy Classico. Kávu, která se hodí ke každodennímu popíjení. Díky vyššímu poměru kávových zrn Robusta a tudíž výraznější chuti se také skvěle hodí pro přípravu nápojů s mlékem – Cappuccino, Latte Macchiato..

Káva Espesso
Káva Espresso

Poměr zrn káv Arabica a Rosbusta (80/20) představuje kávu střední třídy Espresso. Kávu, vyjadřující sílu nevšedního okamžiku či pro zpříjemnění chvil ať s partnerem či přáteli.

Káva Oro
Káva Oro

Harmonicky vyvážený poměr zrn káv Arabica a Robusta (90/10) dal vzniknout prvotřídní kávě Oro. Kávě, která je vznešená nejen svým původem, ale i originální chutí a nezaměnitelným aroma. Oro je prostě kává, která pohladí na jazyku tak, že nebudete chtít jinou.

Káva Brillante
Káva Brillante

Stejně tak, jako jsou drahé a uznávané brilianty, tak i naše káva Brillante patří k tomu nejlepšímu. Brillante – vybroušený šperk mezi těmi nejlepšími kávami.

Káva Rubino
Káva Rubino

Tak jako rubíny špičkové jakosti dosahují závratných cen a jsou vzácnější a cennější než brilianty, tak i naše káva Rubino je vzácná a vyjímečná.

Káva Rubino
Všechny nabízené kávy

Zobrazte všechny naše jednodruhové Arabiky a Robusty z celého světa a pečlivě vyvážené a pražené směsy. K výběru více než 20 typů kávy.

Poptejte naší kávu

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat jakmile to bude možné.